Recepten klasse C

De recepten zijn onderverdeeld in vier categorieën volgens de biertypen lijst van het BKG 2019. Recepten die niet in een van die vier categorieën passen zijn te vinden onder de overigen.

De meeste recepten zijn op het aangegeven volume gebrouwen, dus schalen naar jouw gewenste volume. Van al deze recepten is ook het beerxml bestand te downloaden zodat dit eenvoudig in jouw eigen brouwsoftware te importeren is.

In deze klasse vind je de licht gekleurde bieren (onder de 30 EBC) met een begin SG vanaf 1.060.

NaamDatumBatchEBCIBUOGFGABV
3 maal El Dorado17-07-202014.517331.0721.0148.0
Hornindal Hoeve Eel20-12-201914.513351.0721.0197.1
Hopduvelke19-05-201914.57381.0701.0117.9
St Chiellus Lente20-04-201921.828281.0621.0145.7
Luikse Wafel20-04-201914.517311.0601.0136.1
St Chiellus Tripel19-06-201714.020351.0701.0197.1
Sixtus 6 - Groeten uit Chimay20-05-201722.09401.0561.0115.9
Velsens Hommelbier14-04-201714.014321.0611.0116.5
Brugse Zot Kloon v223-04-201613.513231.0621.0175.7
4Granen Tripel24-01-201510.01.0701.0186.8
Blonde Hommel22-01-201510.01.0701.0156.2
Paardenwater20-01-20158.0291.0641.0186.0
Belgisch Blond18-01-20153.912241.0621.0126.5